Potisk propisek

Popis laserem

Vítejte na stránkách společnosti Značení laserem Olomouc! Potisk laserem, také též někdy nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie tisku využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a efektivní metodou.

Co nabízíme?

Potisk propisek
Potisk reklamních výrobků - reklamní předměty s vlastním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserový potisk průmyslových produktů a částí strojů
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí všeho druhu. Laserové značkování je trvalé - tzv. permanentní.
Laserový potisk rotačních předmětů
Disponujeme i rotační osou, jež umožňuje popisovat kruhové produkty podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou formou propagace. Každého zákazníka potěší, pokud navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak vězte, že je to jedna z nejlepších variant propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Potisk propisek

Laserový popis je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Potisk propisek

Ohlasy našich klientů

"Již několik let využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih výrobků. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Značení laserem využívám především pro potisky propagačních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz