Potisk reklamních předmětů

Popis laserem

Vítejte na stránkách společnosti Laserový popis Olomouc! Popis laserem, někdy též také nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie popisu využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a levnou metodou.

Co umíme?

Potisk reklamních předmětů
Potisk reklamních produktů - propagační předměty s originálním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserový popis průmyslových produktů a částí
Popis laserem kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí strojů všeho druhu a provedení. Značení laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Potisk laserem kulatých součástí
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat kulaté díly podél jejich obvodu.

Skvělá reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou formou propagace. Každého zákazníka potěší, pokud navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, pravítko a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárečku? Pokud například propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak vězte, že to je jedna z nejlepších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Potisk reklamních předmětů

Popis laserem je vhodný k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými produkty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Naše zařízení

Potisk reklamních předmětů

Naše reference

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisu kovových částí našcih výrobků. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám hlavně pro popis reklamních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou realizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz