Potisk reklamních předmětů brno

Popisování laserem

Vítáme Vás na webu společnosti Popis laserem Olomouc! Popis laserem, také občas přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda značení využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a velmi efektivní metodou.

Nabídka služeb

Potisk reklamních předmětů brno
Potisk reklamních produktů - propagační předměty s originálním potiskem jsou výbornou formou reklamy.
Popis laserem průmyslových výrobků a částí
Popis laserem kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí všeho druhu a provedení. Laserové značkování je trvalé - tzv. permanentní.
Potisk laserem rotačních výrobků
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat rotační produkty podél jejich obvodu.

Skvělá reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou formou reklamy. Každého zákazníka potěší, pokud navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom věřte, že je to jedna z nejlepších variant reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Potisk reklamních předmětů brno

Značení laserem se hodí k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými produkty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho zařízení

Potisk reklamních předmětů brno

Ohlasy našich klientů

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových součástí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám především pro potisky propagačních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou realizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz