Potisk reklamních předmětů praha

Laserový popis

Buďte vítáni na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Laserový popis, někdy též nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie popisu využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a efektivní metodou.

Co nabízíme?

Potisk reklamních předmětů praha
Potisk reklamních výrobků - reklamní předměty s originálním potiskem jsou výbornou formou propagace.
Laserové značení průmyslových výrobků a částí
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí všeho druhu a provedení. Laserové značení je trvalé - tedy permanentní.
Laserový potisk kruhových výrobků
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kulaté díly podél jejich obvodu.

Účinná propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou variantou reklamy. Všechny zákazníky potěší, když navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárečku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom vězte, že to je jedna z nejlepších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Potisk reklamních předmětů praha

Značení laserem je vhodný k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Potisk reklamních předmětů praha

Ohlasy našich klientů

"Už několik let využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih výrobků. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám hlavně pro popis reklamních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou realizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz