Potisk sklenic

Potisk laserem

Vítáme Vás na webu společnosti Popis laserem Olomouc! Potisk laserem, také též někdy přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda tisku využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a velmi efektivní metodou.

Naše nabídka

Potisk sklenic
Potisk reklamních produktů - reklamní výrobky s vlastním popisem jsou výbornou formou reklamy.
Laserové značení průmyslových produktů a částí strojů
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí strojů všeho druhu a provedení. Popis laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značení kruhových částí
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat rotační části podél jejich obvodu.

Účinná reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou skvělou formou propagace. Každého klienta potěší, pokud navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být USB disk, propiska, pravítko a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárečku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom věřte, že je to jedna z nejlepších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té propisce?". A nový zákazník je na světě!

Potisk sklenic

Potisk laserem je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Potisk sklenic

Naše reference

"Již několik let využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám především pro popis reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz