Potisk skleniček

Laserový popis

Vítejte na webu společnosti Značení laserem Olomouc! Potisk laserem, někdy též nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda značení využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a velmi efektivní volbou.

Co umíme?

Potisk skleniček
Potisk reklamních produktů - reklamní produkty s vlastním popisem jsou skvělou formou propagace.
Potisk laserem průmyslových produktů a částí strojů
Potisk laserem kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí všeho druhu. Popis laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Laserový potisk rotačních výrobků
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kulaté produkty podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou účinnou variantou reklamy. Každého klienta potěší, když navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být USB disk, propiska, pravítko a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárku? Jestliže např. propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak věřte, že je to jedna z nejúčinnějších metod reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Potisk skleniček

Popis laserem se hodí k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Potisk skleniček

Naše reference

"Už několik let využíváme služeb laserového popisu kovových částí našcih výrobků. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám hlavně pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz