Potisk tužek

Potisk laserem

Vítáme Vás na webu společnosti Laserový popis Olomouc! Popis laserem, také též přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda potisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a efektivní volbou.

Naše nabídka

Potisk tužek
Potisk reklamních výrobků - propagační předměty s vlastním potiskem jsou výbornou formou propagace.
Laserový potisk průmyslových výrobků a částí strojů
Laserový potisk kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí všeho druhu. Laserové značkování je trvalé - tedy permanentní.
Laserové značkování rotačních výrobků
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kulaté produkty podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou formou propagace. Všechny zákazníky potěší, pokud navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být propiska, USB disk, přívěšek a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom věřte, že je to jedna z nejúčinnějších variant propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Potisk tužek

Laserový popis je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Potisk tužek

Hodnocení našich klientů

"Již několik let využíváme služeb laserového popisu kovových součástí našcih výrobků. Popisování laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám hlavně pro potisky propagačních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz