Potisky dárkových předmětů

Potisk laserem

Vítejte na webu společnosti Laserový popis Olomouc! Potisk laserem, občas také nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie popisu využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a velmi efektivní volbou.

Co nabízíme?

Potisky dárkových předmětů
Potisk reklamních produktů - propagační předměty s originálním popisem jsou výbornou formou propagace.
Laserové značení průmyslových dílů a částí
Potisk laserem kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí strojů všeho druhu. Značení laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserový potisk rotačních produktů
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kulaté výrobky podél jejich obvodu.

Skvělá reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou účinnou formou reklamy. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárku? Pokud například propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom věřte, že je to jedna z nejlepších metod reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Potisky dárkových předmětů

Laserový popis je vhodný k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Potisky dárkových předmětů

Hodnocení našich zákazníků

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám hlavně pro potisky propagačních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz