Potisky na hrnky

Popisování laserem

Vítejte na webu společnosti Značení laserem Olomouc! Laserový popis, někdy též také nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda značení využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a velmi efektivní metodou.

Nabídka služeb

Potisky na hrnky
Potisk reklamních předmětů - propagační produkty s vlastním potiskem jsou skvělou formou reklamy.
Laserové značkování průmyslových produktů a částí strojů
Laserový potisk kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí strojů všeho druhu a provedení. Potisk laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserový popis rotačních výrobků
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kruhové části podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou variantou propagace. Všechny zákazníky potěší, pokud navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, přívěšek a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárečku? Jestliže např. propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom věřte, že to je jedna z nejlepších variant propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Potisky na hrnky

Laserový popis je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Potisky na hrnky

Naše reference

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih produktů. Popisování laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám především pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou realizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz