Propisky s vlastním potiskem

Laserový popis

Buďte vítáni na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Laserový popis, někdy též nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda popisu využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a levnou metodou.

Nabídka služeb

Propisky s vlastním potiskem
Potisk reklamních předmětů - propagační produkty s vlastním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Potisk laserem průmyslových produktů a částí
Laserový potisk kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí všeho druhu. Laserový popis je trvalé - tedy permanentní.
Laserový potisk kruhových částí
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kruhové předměty podél jejich obvodu.

Skvělá reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou variantou reklamy. Každého klienta potěší, když navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být USB disk, propiska, pravítko a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárečku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak vězte, že je to jedna z nejúčinnějších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té tvé propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Propisky s vlastním potiskem

Značení laserem se hodí k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými produkty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Propisky s vlastním potiskem

Hodnocení našich klientů

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových součástí našcih výrobků. Popisování laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Značení laserem využívám hlavně pro potisky propagačních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou realizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz