Reklamní flash disky s potiskem

Potisk laserem

Vítejte na webu společnosti Značení laserem Olomouc! Laserový popis, někdy též přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie popisu využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a velmi efektivní volbou.

Co umíme?

Reklamní flash disky s potiskem
Potisk reklamních předmětů - reklamní předměty s originálním potiskem jsou skvělou formou reklamy.
Laserový potisk průmyslových produktů a částí strojů
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí všeho druhu. Laserové značkování je trvalé - tedy permanentní.
Potisk laserem kruhových součástí
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kulaté předměty podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou skvělou formou reklamy. Každého zákazníka potěší, když navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárku? Pokud například propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom vězte, že to je jedna z nejúčinnějších variant propagace. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té tvé propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Reklamní flash disky s potiskem

Značení laserem se hodí ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými produkty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Reklamní flash disky s potiskem

Hodnocení našich zákazníků

"Už několik let využíváme služeb laserového značkování kovových součástí našcih výrobků. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám především pro popis propagačních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou realizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz