Reklamni potisk

Potisk laserem

Buďte vítáni na stránkách společnosti Značení laserem Olomouc! Popis laserem, také občas nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda popisu využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a velmi efektivní metodou.

Nabídka služeb

Reklamni potisk
Potisk reklamních výrobků - marketingové výrobky s vlastním potiskem jsou výbornou formou reklamy.
Laserový popis průmyslových dílů a částí strojů
Popis laserem kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí strojů všeho druhu. Značení laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserový potisk rotačních součástí
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat rotační produkty podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou účinnou variantou propagace. Všechny zákazníky potěší, když navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárečku? Pokud např. propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom věřte, že je to jedna z nejlepších metod reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Reklamni potisk

Popis laserem je vhodný k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Reklamni potisk

Ohlasy našich klientů

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih výrobků. Popisování laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám především pro popis propagačních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz