Reklamní potisk brno

Potisk laserem

Buďte vítáni na webu společnosti Značení laserem Olomouc! Potisk laserem, někdy také nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie tisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a velmi efektivní volbou.

Naše služby

Reklamní potisk brno
Potisk reklamních výrobků - marketingové výrobky s originálním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserové značení průmyslových předmětů a částí strojů
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí strojů všeho druhu a provedení. Popis laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserový popis kulatých výrobků
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kulaté předměty podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou formou propagace. Všechny zákazníky potěší, pokud navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárečku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak vězte, že to je jedna z nejúčinnějších metod reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Reklamní potisk brno

Značení laserem je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Reklamní potisk brno

Hodnocení od klientů

"Už několik let využíváme služeb laserového značkování kovových součástí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám především pro popis reklamních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz