Reklamní potisk praha

Laserový popis

Vítáme Vás na webu společnosti Popis laserem Olomouc! Potisk laserem, také občas nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda značení využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a levnou metodou.

Co umíme?

Reklamní potisk praha
Potisk reklamních předmětů - propagační předměty s vlastním potiskem jsou výbornou formou propagace.
Potisk laserem průmyslových výrobků a částí strojů
Laserový potisk kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí strojů všeho druhu. Značení laserem je trvalé - tedy permanentní.
Popis laserem rotačních částí
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kruhové díly podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou formou reklamy. Každého zákazníka potěší, když navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být USB disk, propiska, pravítko a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárečku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak věřte, že je to jedna z nejúčinnějších metod reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Reklamní potisk praha

Značení laserem je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Naše zařízení

Reklamní potisk praha

Reference od klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisu kovových částí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popis laserem využívám především pro popis propagačních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz