Reklamní potisk telč

Popis laserem

Vítáme Vás na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Popis laserem, někdy též také přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie tisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, tak jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a levnou volbou.

Naše nabídka

Reklamní potisk telč
Potisk reklamních výrobků - reklamní produkty s originálním potiskem jsou výbornou formou reklamy.
Laserový potisk průmyslových dílů a částí strojů
Popis laserem kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí všeho druhu. Laserové značkování je trvalé - tedy permanentní.
Laserové značení kulatých předmětů
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat rotační předměty podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou variantou propagace. Všechny zákazníky potěší, pokud navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárečku? Pokud například propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom věřte, že je to jedna z nejúčinnějších metod reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Reklamní potisk telč

Laserový popis se hodí k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Reklamní potisk telč

Ohlasy našich klientů

"Již několik let využíváme služeb laserového popisování kovových částí našcih produktů. Laserový popis je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám hlavně pro potisky propagačních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou realizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz