Reklamní potisky

Laserový popis

Vítáme Vás na stránkách společnosti Popis laserem Olomouc! Popis laserem, někdy též přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda tisku využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a velmi efektivní volbou.

Naše nabídka

Reklamní potisky
Potisk reklamních výrobků - reklamní předměty s vlastním potiskem jsou výbornou formou reklamy.
Laserový potisk průmyslových dílů a částí strojů
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí všeho druhu. Značení laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserový popis kulatých předmětů
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kulaté produkty podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou variantou propagace. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako dárek obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, pravítko a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárečku? Pokud například propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak vězte, že to je jedna z nejlepších variant propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Reklamní potisky

Značení laserem je vhodný k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Reklamní potisky

Hodnocení od klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisování kovových částí našcih výrobků. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám především pro potisky propagačních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou realizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz