Reklamní předměty potisk

Popisování laserem

Vítáme Vás na webu společnosti Laserový popis Olomouc! Potisk laserem, také též nazývaný gravírování laserem, je moderní technologie popisu využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a velmi efektivní volbou.

Co umíme?

Reklamní předměty potisk
Potisk reklamních předmětů - propagační produkty s vlastním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserové značkování průmyslových výrobků a částí
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových produktů a částí všeho druhu. Laserové značkování je trvalé - tedy permanentní.
Laserový potisk kruhových částí
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kulaté produkty podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou formou propagace. Všechny zákazníky potěší, když navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, pravítko a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně spočívá kouzlo takového dárku? Pokud např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom vězte, že to je jedna z nejlepších metod reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Reklamní předměty potisk

Popis laserem je vhodný k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Reklamní předměty potisk

Hodnocení našich klientů

"Již několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisování kovových částí našcih výrobků. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám hlavně pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz