Reklamní předměty s potiskem

Značení laserem

Buďte vítáni na webu společnosti Laserový popis Olomouc! Popis laserem, také občas přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda značení využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a efektivní volbou.

Co nabízíme?

Reklamní předměty s potiskem
Potisk reklamních výrobků - propagační předměty s vlastním potiskem jsou skvělou formou propagace.
Laserový potisk průmyslových výrobků a částí strojů
Laserové značkování kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí strojů všeho druhu a provedení. Laserové značkování je trvalé - tzv. permanentní.
Laserový potisk kulatých produktů
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat kulaté předměty podél jejich obvodu.

Skvělá reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou formou propagace. Všechny zákazníky potěší, pokud navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem vlastně tkví kouzlo takového dárečku? Jestliže např. propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom věřte, že je to jedna z nejúčinnějších metod reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té propisce?". A nový zákazník je na světě!

Reklamní předměty s potiskem

Popis laserem je vhodný k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými produkty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Reklamní předměty s potiskem

Reference od klientů

"Již několik let využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih výrobků. Potisk laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám především pro popis propagačních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz