Reklamní předměty s vlastním potiskem

Značení laserem

Vítejte na webu společnosti Značení laserem Olomouc! Laserový popis, někdy též také přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie tisku využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a efektivní volbou.

Co umíme?

Reklamní předměty s vlastním potiskem
Potisk reklamních předmětů - marketingové předměty s vlastním potiskem jsou skvělou formou reklamy.
Laserové značkování průmyslových předmětů a částí
Laserové značkování kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí všeho druhu. Popis laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značkování rotačních produktů
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat kulaté díly podél jejich obvodu.

Účinná reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou skvělou variantou reklamy. Každého zákazníka potěší, pokud navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, pravítko a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárečku? Jestliže např. propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak vězte, že je to jedna z nejlepších variant propagace. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Reklamní předměty s vlastním potiskem

Popisování laserem je vhodný k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho zařízení

Reklamní předměty s vlastním potiskem

Naše reference

"Již několik let využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih produktů. Popisování laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám hlavně pro popis reklamních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz