Reklamní propisky s potiskem

Popis laserem

Vítáme Vás na stránkách společnosti Laserový popis Olomouc! Popis laserem, také též nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda popisu využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a velmi efektivní metodou.

Naše služby

Reklamní propisky s potiskem
Potisk reklamních produktů - reklamní předměty s originálním potiskem jsou skvělou formou reklamy.
Popis laserem průmyslových předmětů a částí strojů
Laserové značkování kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí všeho druhu. Značení laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserové značení kruhových výrobků
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat rotační části podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou formou propagace. Každého zákazníka potěší, pokud navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárku? Pokud například propisku označíte svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom vězte, že je to jedna z nejlepších variant propagace. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Reklamní propisky s potiskem

Potisk laserem se hodí ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Reklamní propisky s potiskem

Hodnocení našich zákazníků

"Už několik let využíváme služeb laserového popisu kovových částí našcih produktů. Značení laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám hlavně pro popis reklamních propisek. Oceňuji hlavně velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz