Silikonové náramky potisk

Popis laserem

Vítejte na webu společnosti Značení laserem Olomouc! Laserový popis, někdy též také přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie popisu využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní produkty, předměty, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a velmi efektivní volbou.

Co nabízíme?

Silikonové náramky potisk
Potisk reklamních předmětů - marketingové výrobky s originálním popisem jsou skvělou formou propagace.
Laserové značení průmyslových dílů a částí strojů
Laserový potisk kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí všeho druhu a provedení. Laserový popis je trvalé - tedy permanentní.
Laserové značení kruhových dílů
Disponujeme i rotační osou, která nám umožňuje popisovat rotační výrobky podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou variantou reklamy. Všechny klienty potěší, pokud navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být USB disk, propiska, pravítko a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárečku? Jestliže například propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, potom věřte, že je to jedna z nejúčinnějších metod propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Silikonové náramky potisk

Značení laserem se hodí ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými produkty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho zařízení

Silikonové náramky potisk

Ohlasy našich klientů

"Již několik let využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih produktů. Laserový popis je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Značení laserem využívám především pro popis reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz