Tabatěrka s potiskem

Popis laserem

Vítejte na webu společnosti Potisk laserem Olomouc! Popis laserem, také též nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda potisku využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a velmi efektivní metodou.

Co nabízíme?

Tabatěrka s potiskem
Potisk reklamních produktů - propagační předměty s vlastním popisem jsou výbornou formou reklamy.
Laserový potisk průmyslových produktů a částí strojů
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí všeho druhu a provedení. Značení laserem je trvalé - tedy permanentní.
Laserový potisk kruhových částí
Disponujeme i rotační osou, jež umožňuje popisovat kulaté součásti podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou skvělou variantou reklamy. Každého zákazníka potěší, když navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, pravítko a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárečku? Jestliže například propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak věřte, že to je jedna z nejúčinnějších metod propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Tabatěrka s potiskem

Popisování laserem je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka našeho laseru

Tabatěrka s potiskem

Hodnocení našich klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisu kovových součástí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám hlavně pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz