Termohrnek s potiskem

Laserový popis

Buďte vítáni na webu společnosti Laserový popis Olomouc! Popis laserem, někdy též také přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie tisku využívající skvělých vlastností laseru. Pokud potřebujete trvale potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je skvělou a levnou metodou.

Nabídka služeb

Termohrnek s potiskem
Potisk reklamních produktů - reklamní výrobky s originálním popisem jsou výbornou formou propagace.
Potisk laserem průmyslových výrobků a částí strojů
Potisk laserem kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí všeho druhu a provedení. Laserový potisk je trvalé - tedy permanentní.
Popis laserem rotačních součástí
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat rotační části podél jejich obvodu.

Účinná reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou skvělou variantou reklamy. Každého klienta potěší, když navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být USB disk, propiska, pravítko a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárku? Pokud např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak věřte, že to je jedna z nejúčinnějších variant reklamy. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Termohrnek s potiskem

Potisk laserem je vhodný ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Termohrnek s potiskem

Naše reference

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového popisování kovových částí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Laserový popis využívám hlavně pro popis propagačních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz