Termohrnky s potiskem

Laserový popis

Vítejte na webu společnosti Laserový popis Olomouc! Potisk laserem, někdy též také přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie potisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete trvale potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a levnou volbou.

Naše nabídka

Termohrnky s potiskem
Potisk reklamních produktů - marketingové výrobky s originálním potiskem jsou výbornou formou reklamy.
Laserový potisk průmyslových dílů a částí
Popis laserem kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí všeho druhu a provedení. Potisk laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Laserové značení kulatých výrobků
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat kulaté výrobky podél jejich obvodu.

Účinná reklama která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové produkty jsou účinnou variantou reklamy. Každého klienta potěší, pokud navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárku? Jestliže například propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak věřte, že je to jedna z nejúčinnějších metod propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Termohrnky s potiskem

Popisování laserem se hodí ke značení reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Naše zařízení

Termohrnky s potiskem

Naše reference

"Už několik let využíváme služeb laserového popisování kovových součástí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám především pro popis propagačních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz