Víčka na med s potiskem

Potisk laserem

Vítáme Vás na stránkách společnosti Laserový popis Olomouc! Laserový popis, někdy též přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda tisku využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, tak jste na správném místě! Reklamní popis laserem je skvělou a levnou metodou.

Nabídka služeb

Víčka na med s potiskem
Potisk reklamních produktů - propagační produkty s originálním potiskem jsou skvělou formou reklamy.
Potisk laserem průmyslových předmětů a částí strojů
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí strojů všeho druhu a provedení. Laserové značení je trvalé - tzv. permanentní.
Laserový potisk kruhových výrobků
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat kulaté části podél jejich obvodu.

Účinná propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou formou reklamy. Všechny zákazníky potěší, pokud navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárečku? Pokud například propisku potisknete svým logem a obdarovaný s ní bude psát, pak vězte, že je to jedna z nejúčinnějších variant propagace. Všichni v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za adresu na té tvé propisce?". A nový zákazník je na světě!

Víčka na med s potiskem

Popisování laserem se hodí k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Naše zařízení

Víčka na med s potiskem

Ohlasy našich klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih produktů. Laserový popis je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám především pro potisky propagačních propisek. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz