Vlastní potisk

Značení laserem

Vítejte na webu společnosti Laserový popis Olomouc! Popis laserem, občas také nazývaný gravírování laserem, je moderní metoda značení využívající skvělých vlastností laseru. Jestliže potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní potisk laserem je výbornou a levnou volbou.

Co nabízíme?

Vlastní potisk
Potisk reklamních výrobků - propagační výrobky s vlastním popisem jsou výbornou formou propagace.
Popis laserem průmyslových produktů a částí strojů
Laserový popis kovových ale i plastových průmyslových výrobků a částí strojů všeho druhu. Laserový popis je trvalé - tzv. permanentní.
Laserový popis kulatých předmětů
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat rotační předměty podél jejich obvodu.

Účinná reklama která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou skvělou variantou propagace. Každého zákazníka potěší, pokud navíc jako bonus obdrží nějakou drobnost ke své zakázce. Tou drobností může být propiska, USB disk, klíčenka a nebo hrnek.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárečku? Pokud např. propisku označíte svým logem a obdarovaný s ní bude psát, potom věřte, že je to jedna z nejúčinnějších variant reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za logo na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Vlastní potisk

Popisování laserem se hodí k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými výrobky mohou být např. psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Vlastní potisk

Naše reference

"Už několik let využíváme služeb laserového popisu kovových součástí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Potisk laserem využívám především pro potisky propagačních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou zhotovuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz