Zapalovač s vlastním potiskem

Popisování laserem

Buďte vítáni na webu společnosti Laserový popis Olomouc! Popis laserem, někdy též přezdívaný gravírování laserem, je moderní technologie značení využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete permanentně potisknout USB disky, propisky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a efektivní volbou.

Naše služby

Zapalovač s vlastním potiskem
Potisk reklamních produktů - propagační výrobky s vlastním popisem jsou skvělou formou propagace.
Laserový popis průmyslových dílů a částí strojů
Laserové značení kovových ale i plastových průmyslových dílů a částí strojů všeho druhu a provedení. Potisk laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Popis laserem kulatých částí
Disponujeme i rotační osou, která umožňuje popisovat kruhové výrobky podél jejich obvodu.

Účinná propagace která se vyplatí!

Reklamní a nebo také upomínkové výrobky jsou účinnou variantou reklamy. Každého klienta potěší, když navíc jako bonus dostanou nějakou drobnost ke své objednávce. Tou drobností může být propiska, USB disk, přívěšek a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem tkví kouzlo takového dárečku? Pokud např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak vězte, že to je jedna z nejlepších variant propagace. Každý v okolí dotyčného propisku zaregistrují a co víte, třeba se někdo zeptá "Prosímtě, co je to za adresu na té propisce?". A nový potenciální klient je na světě!

Zapalovač s vlastním potiskem

Popis laserem se hodí k popisu reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z tvrzených plastů a kovů. Takovými předměty mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Náš laser

Zapalovač s vlastním potiskem

Reference od klientů

"Už několik let pravidelně využíváme služeb laserového značkování kovových částí našcih produktů. Popis laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a proto jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Popisování laserem využívám především pro popis reklamních USB disků. Oceňuji především velkou ochotu a rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz