Propisky s potiskem

Popisování laserem

Vítáme Vás na stránkách společnosti Popis laserem Olomouc! Laserový popis, občas také přezdívaný gravírování laserem, je moderní metoda tisku využívající skvělých vlastností laseru. Pakliže potřebujete permanentně potisknout propisky, USB disky a další, nejen reklamní výrobky, jste na správném místě! Reklamní popis laserem je výbornou a efektivní metodou.

Nabídka služeb

Propisky s potiskem
Potisk reklamních výrobků - reklamní předměty s originálním potiskem jsou skvělou formou reklamy.
Laserový popis průmyslových předmětů a částí strojů
Laserový potisk kovových ale i plastových průmyslových předmětů a částí strojů všeho druhu. Popis laserem je trvalé - tzv. permanentní.
Potisk laserem kruhových součástí
Disponujeme i rotační osou, jež nám umožňuje popisovat rotační součásti podél jejich obvodu.

Skvělá propagace která funguje!

Reklamní a nebo také upomínkové předměty jsou účinnou variantou reklamy. Každého zákazníka potěší, pokud navíc jako dárek dostanou nějakou drobnost ke své zakázce. Takovou drobností může být USB disk, propiska, přívěšek a nebo hrnek s logem firmy.

Potisk reklamní propisky

A v čem spočívá kouzlo takového dárku? Jestliže např. propisku potisknete svým logem a obdarovaný ji bude používat, pak věřte, že je to jedna z nejúčinnějších metod reklamy. Každý v okolí dotyčného propisku uvidí a co víte, možná se někdo zeptá "Prosímtě, co to máš za logo na té tvé propisce?". A nový potenciální zákazník je na světě!

Propisky s potiskem

Popisování laserem se hodí k potisku reklamních, propagačních a nebo upomínkových předmětů z kovů a tvrzených plastů. Takovými výrobky mohou být například psací potřeby, hrnky, termosky, vizitkáře, klíčenky, USB disky apod.

Trvanlivý potisk

Popis laserem je velmi kvalitní, kontrastní a trvanlivý - permanentní. Díky vysokému kontrastu je text snadno čitelný a grafika jasně rozpoznatelná. Díky tomu je popis laserem vhodný i značení nejrůznějších stupnic a nápisů.

Ukázka laseru

Propisky s potiskem

Naše reference

"Už několik let využíváme služeb laserového značkování kovových součástí našcih produktů. Popisování laserem je kvalitní a proto jsme si jej velmi oblíbili pro jeho trvanlivost. Navíc je také rychlé a tak jej za sebe jej mohu všem doporučit."
Jiří Alexa

www.drevo-vyroba.cz

"Značení laserem využívám především pro potisky reklamních USB disků. Oceňuji hlavně velkou ochotu a také rychlost pana Sikory, s jakou vyřizuje naše zakázky :-)"
Martin Holík

www.orbe.cz